www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Chelsea'yi fazla abarttık'

YazarMesaj
TH£_ÖzCaN
SÜPERADMİN
SÜPERADMİN

'Chelsea'yi fazla abarttık' Empty
MesajKonu: 'Chelsea'yi fazla abarttık'   'Chelsea'yi fazla abarttık' Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 5:50 am

Uğur Boral yaptığı açıklamada, "Maçtan sonra Chelsea´yi eleyeceğimizi anladık ve buna çok üzüldük. Fenerbahçe´yi bundan daha da iyi yerlere götüreceğiz" dedi.
9.4.2008

Fenerbahçe'de teknik direktör Zico’nun ikinci yarıda oyuna aldığı Uğur Boral, Chelsea’yi gözlerinde büyüttüklerini söyledi. Sevilla maçında harikalar yaratan Sarı-Lacivertli oyuncu “Çok üzgünüz. Bunun nedeni ise maçtan sonra Chelsea’nin bizden iyi olmadıklarını anlamamızdı. Biz bu takımı eleyebilirdik. İlk maçtaki gibi burada da erken gol yedik. Golden sonra planlarımız alt üst oldu. Mücadeleye giremeden golü yedik. Kontrolü elimize almaya çalıştık ama ilk yarıda bunu pek başardığımızı söyleyemem.

‘İYİ BİR TECRÜBE OLDU’
Ben oyuna girdikten sonra elimden geleni yapmaya çalıştım. Takım yönetim ve hocamız çok üzgün. Kazanabileceğimiz maçı kaybettik. Hedefimiz ligi şampiyon bitirmek ve önümüzdeki sezon F.Bahçe’yi bundan daha iyi yerlere götüreceğiz. Bu bizim için iyi bir tecrübe oldu” dedi.
https://karizmaforum.yetkin-forum.com

'Chelsea'yi fazla abarttık'
1 sayfadaki 1 sayfası