www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kezman'ın şikayeti

YazarMesaj
TH£_ÖzCaN
SÜPERADMİN
SÜPERADMİN

Kezman'ın şikayeti Empty
MesajKonu: Kezman'ın şikayeti   Kezman'ın şikayeti Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 5:51 am

Sırp oyuncu, hem kendisi hem teknik direktör Zico üzerinde gereksiz bir baskı oluşturulduğu iddiasında bulundu.
9.4.2008

'Mutsuzum'
Teknik direktör Zico’nun ilk 11’e almadığı Mateja Kezman, 90 dakika bitiminde ilginç sözler etti. Bu zamana kadar üzerinde gereksiz bir baskı oluşturulduğunu ileri süren golcü oyuncu, “Türkiye’de bazı açılardan mutsuzum. Duygusal bir insanım ve çabuk etkileniyorum. Önemli bir ameliyat geçirdikten sonra sahalara döndüm ve önemli goller attım ama hem bana hem teknik direktörümüze baskı uyguladılar. Bugün 23 dakika görev aldım. Yarın ne söylenecek merak ediyorum.” Ligde çok önemli maçları olduğunu vurgulayan Kezman, bugünü unutup, yarına bakmaları gerektiğini dile getirdi.

1077 gün sonra...
Fenerbahçe’nin golcü oyuncusu Mateja Kezman, 60. dakikada Maldanado’nun yerine oyuna girerken tam 1077 gün sonra Stamford Bridge Stadı’nın çimlerine ayak bastı. 2004-2005 sezonunda Londra temsilcisinde forma giyen Sırp yıldız, oyunda bulunduğu süre içinde fazla etkili olamadı.

‘Çok erken gol yedik’
İlk Chelsea maçında cezalı olduğu için forma giyemeyen Gökhan Gönül, “Çok erken gol yedik ve planlarımız alt üst oldu. Oyunun kontrolünü elimize almak istedik. Tüm takım olarak çok üzgünüz. İyi mücadele ettik, turu geçebilirdik ama olmadı” derken, Kaptan Alex, “Söylenecek çok fazla birşey yok. Chelsea çok iyi bir ekip. Golü yedikten sonra elimizden geleni yaptık ama bu bloğu geçmek çok zordu. Öncelikli hedefimiz ligde şampiyon olmak. Kalan 5 maçı da kazanıp, şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz” değerlendirmesinde bulundu.
https://karizmaforum.yetkin-forum.com

Kezman'ın şikayeti
1 sayfadaki 1 sayfası