www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Kalli'yi ben göndermedim'

YazarMesaj
TH£_ÖzCaN
SÜPERADMİN
SÜPERADMİN

'Kalli'yi ben göndermedim' Empty
MesajKonu: 'Kalli'yi ben göndermedim'   'Kalli'yi ben göndermedim' Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 5:59 am

Galatasaraylı futbolcu Cassio Lincoln, teknik direktör Feldkamp'ın takımın başından ayrılışında hiçbir etkisinin olmadığını söyledi.
8.4.2008

'Sorunları çözmüştük'
Galatasaray TV’ye bir açıklamada bulunan Lincoln, "Kimi basın organlarında, benim, hocanın (Feldkamp) ayrılmasıyla ilgili bazı etkilerimin olduğu yazıldı çizildi. Bu tamamıyla yanlıştır. Bizim ufak tefek sorunlarımız oldu, ancak bütün bu sorunlarımızı biz, hoca-futbolcu olarak gözlerimizin içine bakarak hallettik, konuştuk. Her seferinde de üstesinden geldik" dedi. Brezilyalı futbolcu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben zaten hocamızın bizimle gelmeyeceğini ve ayrıldığını soyunma odasına gelmeden iki dakika önce öğrendim. Hepimiz şaşırdık. İki dakika önce öğrenmiş olan bir insanın, zaten bu tür olaylarda nasıl bir etkisi olabilir? Ben karakter sahibiyim ve bunun dahilinde ben her zaman hocalarımla olan ilişkilerime dikkat etmişimdir. Her zaman bir hocanın veya diğer bir oyuncunun geleceği hakkında olumsuz bir etkide bulunmamaya özen gösterdim. Dolayısıyla benim için de büyük bir sürpriz oldu."
https://karizmaforum.yetkin-forum.com

'Kalli'yi ben göndermedim'
1 sayfadaki 1 sayfası