www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kalli gözyaşlarıyla ayrıldı

YazarMesaj
TH£_ÖzCaN
SÜPERADMİN
SÜPERADMİN

Kalli gözyaşlarıyla ayrıldı Empty
MesajKonu: Kalli gözyaşlarıyla ayrıldı   Kalli gözyaşlarıyla ayrıldı Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 5:59 am

Feldkamp, THY'nin tarifeli uçağıyla Türkiye'den ayrıldı. Adnan Sezgin tarafından çiçeklerle uğurlanan Kalli, tek üzüldüğü şeyin Ahmet Akcan'ın da ayrılması olduğunu belirtirken, herkesi çok özleyeceğini söyledi.
8.4.2008

Eşi Helma Feldkamp ile birlikte ****** Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ne gelen Feldkamp, burada Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin tarafından çiçeklerle uğurlandı. Helma Feldkamp’ın bu sırada gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

Feldkamp, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, bu ayrılığın her iki taraf için de aslında sürpriz olduğunu belirterek, iki tarafın da konuşarak ve anlaşarak bu ayrılığı gerçekleştirdiğini kaydetti.

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ile kendisi arasında gayet güzel bir ortam olduğunu ve bir sıkıntının olmadığını dile getiren Feldkamp, herhangi bir hukuki sorunun da yaşanmadığını ve görüşmelerinin devam edeceğini belirtti.

Feldkamp, şunları kaydetti: "Ancak aramızda uyuşamadığımız bazı düşünceler vardı. Uyuşamayacağımızı anladık, o yüzden bu ayrılık oldu. Çok içtenlikle ve inanarak söylemek istediğim bir şey var. Çok çalıştık, şu ana kadar çok güzel şeyler yaptık. İnşallah bunun sonunda Galatasaray’ı şampiyon olarak görmek istiyorum. En içten dileklerimden birisi de bu. Beni üzen bir şey de var; beni üzen tek şey, dediğim gibi Ahmet hocanın da ayrılması, benim hiç anlayamadığım bir konu. Bugüne kadar bir başarı elde edilmişse bunda en büyük pay sahibi odur. Ama bu sorumluluğu Ahmet hocanın ayrılmasını düşünenlerin alması gerekiyor. Hepinizi çok özleyeceğim ama sizsiz de yaşayabilirim."

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Feldkamp, "Takımdan aniden ayrılmanıza neden olan fikir ayrılıkları nelerdir" sorusu üzerine, "Düşüncelerimiz farklıydı, bütün olay bu. Ben Galatasaray’a her zaman hizmet için hazır olacağım. Mukavelem olmasına gerek kalmadan her zaman Galatasaray için çalışırım" dedi.

Feldkamp, Galatasaray’ın Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile oynayacağı son lig maçında Türkiye’ye gelip gelmeyeceğine ilişkin bir soru üzerine de "Hayır" yanıtını verdi. Bir gazetecinin "Ligin bitimine 5 hafta kalmıştı. Feldkamp, danışman olarak devam edecekti. 5 hafta daha fikir ayrılıklarına dayanılamaz mıydı" şeklindeki sorusu üzerine Feldkamp, "Hayır" dedi.

Feldkamp ve eşi, daha sonra kendisini uğurlamaya gelen Ahmet Akcan ile birlikte pasaport kontrolünden uçağına gitti.
https://karizmaforum.yetkin-forum.com

Kalli gözyaşlarıyla ayrıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-