www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adı: ezel Yaş: 18 Şehir: İZMİR Cinsiyet: Bayan Konu: Aşk Tarih: 30.04.2007 17:07:07

YazarMesaj
TH£_ÖzCaN
SÜPERADMİN
SÜPERADMİN

Adı: ezel    Yaş: 18    Şehir: İZMİR    Cinsiyet: Bayan     Konu: Aşk     Tarih: 30.04.2007 17:07:07 Empty
MesajKonu: Adı: ezel Yaş: 18 Şehir: İZMİR Cinsiyet: Bayan Konu: Aşk Tarih: 30.04.2007 17:07:07   Adı: ezel    Yaş: 18    Şehir: İZMİR    Cinsiyet: Bayan     Konu: Aşk     Tarih: 30.04.2007 17:07:07 Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:28 am

ben ezel 3.5 yıl önce halil diye birisiyle tanıştım abi kardeş gibiydik ben onun oglan kardesiyle cıkmıştım kuzenimde halile deli gibi aşıktı ee tabi benimde abim ya halilin hiç istememesine rahmen çıkmalarına vesile olmustum bende onun cocukluk arkadaşınla beraber takılırdık sonra ne olduysa haili ayrılmak iste bende ali yle ayrıldım tabıkuzenım ona deli gibi aşıktı aradan uzun zaman gectıkten sonra halil bana aşık olduğunu beni kardesı olarak gormedıgını soyledıve hersey bu sekılde basladı ddaha sonra bende ona aşık oldum ve tüm engellere rahmen ilşkimizi sürdürdük sonra aileler ögrendı derken aradan 1 yıl geçti evlenmeye karar verdik ama nafile izin vermiyorlar sonra bız birlikte olduk artık bakire degıldım ama bı nedenımiz vardı ailelerimize soyluycez ve onlarda kabul etmek zorunda kalcaklardı ve bız evlenecektık ama yapamadık cesaret edemedık sonra boyle uzadı gıttı tasındılar antalyaya ama o gıtmedı beni bırakamadıbende onu tabıama artık gıtme zamanı geldı sımdı gıdıyor ve ben onsuz nasıl yasarım dusunemıyorum3 yıl sonra gelcek ve tum engellere rahmen evlenecegız ama nasıl gecer bu 3 yıl gecer mı bılmıyorum onu cok sevıyorumonsuz bır hayat dusunemıyorumumarım hersey yoluna gırer bizde hakedıyoruz mutlu olmayı geçmıste yaptıgımız hataların bedelını sımdı yıne bız cekıyorum ama ben imkansız aşlkımı cok sevıyorum dua edın bız evlenıp mutlu olalım sevipte kavusamıyan herkes mutlu olur insallah
https://karizmaforum.yetkin-forum.com

Adı: ezel Yaş: 18 Şehir: İZMİR Cinsiyet: Bayan Konu: Aşk Tarih: 30.04.2007 17:07:07
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-