www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adı: yakup polat Yaş: 23 Şehir: ANTALYA Cinsiyet: Bay Konu: Aşk Tarih: 30.04.2007 10:33:33

YazarMesaj
TH£_ÖzCaN
SÜPERADMİN
SÜPERADMİN

Adı: yakup polat    Yaş: 23    Şehir: ANTALYA    Cinsiyet: Bay     Konu: Aşk     Tarih: 30.04.2007 10:33:33 Empty
MesajKonu: Adı: yakup polat Yaş: 23 Şehir: ANTALYA Cinsiyet: Bay Konu: Aşk Tarih: 30.04.2007 10:33:33   Adı: yakup polat    Yaş: 23    Şehir: ANTALYA    Cinsiyet: Bay     Konu: Aşk     Tarih: 30.04.2007 10:33:33 Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:28 am

merhabalar ve denizime bitanem olan şu on benden cok ama cok uzak ama bilmesini isterim ki kalbimdeee vede daima orada kalacak unutmasın çünkü ona karsı sevgi hassediyorum bitanem benim o ya onun için herşey yapmaya hazırım ve de yapacagım çünkü kalbim ona karsı bir şeyler hisediyor vede herzaman hisedecek ne olursa olsun artık kalbimden cıkarmayacagım seni bekliyorum bitanemmmm artık kalbimde tek birisi olsun istiyorum odaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa canım dan kıymetli olan denizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz danimarkadann bitanemmmmmmmm seni seviyorummmmmm
https://karizmaforum.yetkin-forum.com

Adı: yakup polat Yaş: 23 Şehir: ANTALYA Cinsiyet: Bay Konu: Aşk Tarih: 30.04.2007 10:33:33
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-