www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adı: esma Yaş: 18 Şehir: ÇANAKKALE Cinsiyet: Bayan Konu: Aşk Tarih: 23.04.2007 14:06:23

YazarMesaj
TH£_ÖzCaN
SÜPERADMİN
SÜPERADMİN

Adı: esma    Yaş: 18    Şehir: ÇANAKKALE    Cinsiyet: Bayan     Konu: Aşk     Tarih: 23.04.2007 14:06:23 Empty
MesajKonu: Adı: esma Yaş: 18 Şehir: ÇANAKKALE Cinsiyet: Bayan Konu: Aşk Tarih: 23.04.2007 14:06:23   Adı: esma    Yaş: 18    Şehir: ÇANAKKALE    Cinsiyet: Bayan     Konu: Aşk     Tarih: 23.04.2007 14:06:23 Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:30 am

ben bundan 3 yıl önce okulumuza gelen bi çocukla ilgili itirafta bulunmak istiyorum geldiği ilk günü bile hatırlıyorum bana bakıyodu ve bende ondan nefret ediyodum en büyük aşklar nefretle başlar misali benimkide öle oldu ama onu sevmemin asıl nedeni onunla rüyamda evlenmiş olduğumu görmemdi bunu ona söleyemedim sonra okullar bitti ben hala seviyorum na yapsam bilemiyorum aradan 2 yıl geçti ve ben onu arayıp herşeyi anlatmayı düşündüm aradım kim olduğumu sölemedim bana başka kızı sevdiini onun uğrunda öleceğini bile söledi ben çok kötü olmuştum ama msn sini almıştım 1-2 ay onunla konuştum kim olduğumu sölemeden bana aşık oldu ama neye yarardı beni ben olduğum için sevmioduki bende bu arada bi başkasına aşık oldum ama aklımda yine hep o vardı sonra bigün karar verdim ben artık onu sevmiodum ona açıkladım ama sadece seni tanıyorum dedim kim olduğumu sölemedim biraz daha onunla konuştum hala ona aşıktım öteki çocukta zaten ii biri değildi kim olduğumuda açıkladım ve artık beni sevio hemde deliler gibi yani onca dualarım isteğim kabul oldu bende onu çok seviyorum çok mutluyum zor elde ettim benim için çok değerli o benim herşeyim rüyam gerçek olucak galiba
https://karizmaforum.yetkin-forum.com

Adı: esma Yaş: 18 Şehir: ÇANAKKALE Cinsiyet: Bayan Konu: Aşk Tarih: 23.04.2007 14:06:23
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-