www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SİBEL CAN VE OĞULLARINA

YazarMesaj
TH£_ÖzCaN
SÜPERADMİN
SÜPERADMİN

SİBEL CAN VE OĞULLARINA Empty
MesajKonu: SİBEL CAN VE OĞULLARINA   SİBEL CAN VE OĞULLARINA Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 7:15 am

SİBEL CAN VE OĞULLARINA “VİZE” ŞOKU!.. CHELSEA-FENERBAHÇE MAÇINI İZLEMEK ÜZERE İNGİLTERE’YE GİTMEK İSTEYEN SİBEL CAN’IN OĞULLARI ENGİNCAN VE EMİR NEDEN İNGİLTERE’YE GİDEMEDİ?

Sibel Can'ın oğulları Emir ve Engincan pasaportlarındaki vize sorunu nedeniyle Fenerbahçe'nin Chelsea ile İngiltere'de oynayacağı maçı izlemeye gidemedi.

SİBEL CAN VE OĞULLARINA Sibelcan_havaalani

Çocuklarını THY uçağı ile Londra'ya göndermek üzere ****** Havalimanı'na gelen Sibel Can tatsız bir sürprizle karşılaştı. Emir ve Engincan'ın pasaportlarını kontrol eden görevli, Engincan'ın pasaportunda, İngiltere Konsolosluğu'nun verdiği vizede 'Ancak anne ve babasıyla seyahat edebilir' ibaresi bulunduğunu söyledi. Görevli, bu durumda Engincan'ın tek başına Londra'ya uçamayacağını açıklayınca, ünlü sanatçının küçük oğlu Emir de uçmaktan vazgeçti.

Teselli etmeye çalıştığı oğluna sarılan Can, "Ben de Pasaportumu yanıma almadım, alsaydım belki birlikte giderdik. Ne yapalım, artık maçı evde izleriz. Zaten evde maç izlemek bize uğurlu geliyor. Oğlum Engincan ve ben maçı 3-2 kazanacağımıza inanıyoruz" dedi…
https://karizmaforum.yetkin-forum.com

SİBEL CAN VE OĞULLARINA
1 sayfadaki 1 sayfası