www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adı: remzi Yaş: 19 Şehir: ISPARTA Cinsiyet: Bay Konu: Aşk Tarih: 16.04.2007 02:31:04

YazarMesaj
TH£_ÖzCaN
SÜPERADMİN
SÜPERADMİN

Adı: remzi    Yaş: 19    Şehir: ISPARTA    Cinsiyet: Bay     Konu: Aşk     Tarih: 16.04.2007 02:31:04 Empty
MesajKonu: Adı: remzi Yaş: 19 Şehir: ISPARTA Cinsiyet: Bay Konu: Aşk Tarih: 16.04.2007 02:31:04   Adı: remzi    Yaş: 19    Şehir: ISPARTA    Cinsiyet: Bay     Konu: Aşk     Tarih: 16.04.2007 02:31:04 Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:34 am

betül seni ölesiye seviyorum.ne olur inan bana.seni bana döndürecek ne varsa her acıya her zorluğa hazırım ve 1 saniye daha beklemeye gücüm yok.seni hergün görüp tek kelime edmemek çok ağrıma gidiyo.bu kadar yakınken senden uzak kalmak kaldıramıyorum.gel öldür beni parçalsalar beni lime lime etseler alkol dökseler yaralarıma inan bu kadar acıtmaz canımı.gel ne olur gel herşeyimle seninim ve ve seni herşeyinle seviyorum.gel gitme başka kollara gitme yanlış aşklara dön ne olur beraber aşabiliriz butun zorlukları .inanmıyosan seni sevdiğime bir işaret ver keseyim kolumu bacağımı bir gözümü çıkarayım canlı canlı.senin için ikiside feda ama seni hiç görmessem yaşayamam ki.gel ne olur senin aşkın aklımı aldı benim ölümden döndüm 4 defa lanet olsun bir türlü ölemedim gel ne olur gitme.bırakma beni böle.neyi nasıl istersen öyle yapalım gel kaçma benden bu kadar kötülercesine bakma gözlerime sni benden daha çok sevecek bir insan yaşamadı yaşamıyor yaşamayacak benim değerimi sonra analma gel seni beklerken gel.bu senden vazgeçeceğim anal***** gelmez.sana bana herkese herşeyee söz senle olamazsan kimseyle olmam kimseyi sevemem senden başka sen benim gerçekten ilk ilk ilk aşkımsın senden öncesi yalaln sonrası zaten olmıyacak.bunu okumaihtimalin nedir bilemiyorum ama derdimi bi bu sesisz metin kutuları bir şiir defterim birde içkiler anlıyo.bak bunu yazarken yusuf hayaloğlundan neylersin çalıyo.ahmet selçuk ilkandan sen vurdunda ben ölmedim mi çalıyo.herşey herkes sana yolluyo beni gelll ne olur gel kır şu andını kır şu inadını.heran yanındayım işte tutuver elimi bir anlıkta olsa dokunuver saçlarıma Allah şahittir sevinçten çıldırmayan remziyi tanımam.seni bana yazmayan kaderi tanımam asla.bitmeye bir aşkla seviyorum seni.gel yeter ağlatma.ilk defa gözlerimin kuruduğunu farkettim bu yaşımda ağlama artk dedi doktor anam baabm öldü ondan çok ağladım zannediyo içimde yaannan ateşi kimse görmüyo sen gör gel ne olur gel.sana son cümlelerim.sensiz bu hayatın taa anasını satayım.GELGEL
https://karizmaforum.yetkin-forum.com

Adı: remzi Yaş: 19 Şehir: ISPARTA Cinsiyet: Bay Konu: Aşk Tarih: 16.04.2007 02:31:04
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-