www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adı: aşksız Yaş: 21 Şehir: KOCAELİ Cinsiyet: Bayan Konu: Aşk Tarih: 12.04.2007 18:23:22

YazarMesaj
TH£_ÖzCaN
SÜPERADMİN
SÜPERADMİN

Adı: aşksız    Yaş: 21    Şehir: KOCAELİ    Cinsiyet: Bayan     Konu: Aşk     Tarih: 12.04.2007 18:23:22 Empty
MesajKonu: Adı: aşksız Yaş: 21 Şehir: KOCAELİ Cinsiyet: Bayan Konu: Aşk Tarih: 12.04.2007 18:23:22   Adı: aşksız    Yaş: 21    Şehir: KOCAELİ    Cinsiyet: Bayan     Konu: Aşk     Tarih: 12.04.2007 18:23:22 Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:35 am

ben aslında neden itiraf ettiğimi bilmiyorum ben aşka inanan biri değildim en azından kendi adıma ama taki uğuru tanıyana kadar hayatımın bazı dönemlerinde üzücü şeyler yaşadım tabi allaha şükür bunlar çok abartı değil olaaan o yüzdende kimseye güvenmezdim onu tanıdım efendiliğiyle dürüstlüğüyle kendini kanıtlamış biriydi zaten beni farkedende o oldu hayatımda en değerli varlığım oldu birden tüm inanmadığım şeylere inandırdı beni gerçek sevgiyi aşkı mutluluğu onunla yaşadım gözlerine her baktığımda kendimi biraz daha kaptırıyorum ona o kadar tatlı okaddar harika bi insanki ona seni seviyorum demek bile az geliyor korkuyorum ama ayrılmaktan değil çünkü öle bişi olmayacak sadece ona hakettiklerini yaşatamamaktan korkuyorum ne diyeyim böle bi şey işte bu nasıl bi duygudur ya sevgi az aşk az tutku evet ama bağlılık tam anlamıyla allah herkese bmle bi aşk nasip etsin sevgilerimle
https://karizmaforum.yetkin-forum.com

Adı: aşksız Yaş: 21 Şehir: KOCAELİ Cinsiyet: Bayan Konu: Aşk Tarih: 12.04.2007 18:23:22
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-