www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çok tatlı bir aşk itirafı

YazarMesaj
busee
Misafir

Çok tatlı bir aşk itirafı Empty
MesajKonu: Çok tatlı bir aşk itirafı   Çok tatlı bir aşk itirafı Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 4:51 am

2005 yılında ilk defa birinini sevdim onu tanımıyordum ama birkere görüp konuşmak için herşey yapıyordum.zaten bizim karşı binamızda oturuyordu.onu çöp döktüğü ve annesine yardım ettiği için aşık oldum.

hemen karşımızda olduğu için rahatlıkla onu seyredebiliyordum.zaman zaman onunda beni izlediğini fark ettim.heycanım dahada arttı.

birbirimizi izlemeye başlayınca sabaha kadar balkonda oturmaya başladık.sabah ikimizde erkenden işe gidiyorduk.bu böyle 1\2 ay devam etti.aslında ben daha fazla dayanamadım.dükkanları vardı oraya gidip dolap sordum.fakat kendisi benimle değil çalışanı ilgilendi.ona biraz bozulmuştum.yinede inatlaşıp her iş çıkışı dükkanın önünden geçmeye başladım.

hevesimi hiçbir zaman kaybetmedim.birgün dükkanın önünden geçerken beni durdurdu ve istediğim dolabın rengini sordu.ilk konuşmamız böyle başladı.daha sonra annem dükkanlarından yemek masası aldı.her taksit yatırmaya beraber gittik.heycanım ilk günkü gibi aradan 3\4 ay geçti.senet defterinden telefonumuza ulaştı.ve bana konuşmak için msj attı.

tabi ben hemen kabul ettim.derken çıkmaya başladık.aradan 1 sene geçti.samimiyetimiz arttı.sonra iş içabı kıbrısa gitti.4 ay gelmedi.tabi tlf hergün görüşüyorduk.gitmeden önce beni ailesiyle tanıştırmıştı.ama ben onu çok özlüyordum.tlf görüşmelerimizde iş ciddiye dayandı.

kendisi kıbrıstaydı fakat ailesini istemeye gönderdi.benim ailemde damadını tanımadan verdiler.söz tarihi belli oldu ve damat beyde geldi nihayet.

şimdi 2 senedir nişanlıyız.ailem onu çok seviyo.tabi enn çokta ben. seneye yazın düğünümüz var.şimdi yanımda ve hergün sabah akşam beraberiz.yaşadıklarımın ilk gününü düşünüyorum.iyikide bu güzel şeyleri yaşamışım.

aradan uzun zaman geçmesine rağmen ben onu ilk günden daha fazla seviyorum.
şimdi sevdiğim insanla evlenicem.

herkese böyle sevgiler diliyorum.

Çok tatlı bir aşk itirafı
1 sayfadaki 1 sayfası