www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

seviyorumM

YazarMesaj
SEDA
Misafir

seviyorumM Empty
MesajKonu: seviyorumM   seviyorumM Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 4:52 am

beni çok ama çok üzen bir eşim var.öyleki henüz evliliğimizin ikinci yılındayız ve hemen hemen son bir yıldır mecburen yaşadığımız ayrılıklar bile eşimi üzmüyor.aksine ne varki ayrıysak ayrıyız.işimiz bitince kavuşuruz diyen bi eşim var.ama benim asıl itirafım bu değil.asıl konu ben onu herşeye rağmen hiçbirşeye değişmem.biliyorum aşkım beni seviyorsun.sadece işinin stresi ve bulunduğun ortam değiştirdi seni.bide o annen ve kızkardeşin...ama biz birbirimizi basit bir aşkla değil ne zorlukları göğüsleyecek bir aşkla sevdik...
evet itiraf ediyorum eşimin bana yaşattığı tüm acılara,hamileyken beni aldatmasına,el kaldırmasına,bizi terketmesine rağmen onu çok seviyorum.ben sensiz yaşayamam sevgilim.bu günler geçecek.kafan karışık hepsi bukadar.
SENİN GÖĞSÜNDE UYUMAK VE SABAH KALKAR KALKMAZ SENİ GÖRMEK BANA HUZUR VERİYOR.VE BEN İŞİNİN BİTİP BİRLİKTE YAŞAYACAĞIMIZ GÜNLERİ HAYAL EDİP YAŞIYORUM.SENİ ÇOK SEVİYORUM ...

seviyorumM
1 sayfadaki 1 sayfası