www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

UNUTAMIYORUM

YazarMesaj
NURCAN
Misafir

UNUTAMIYORUM Empty
MesajKonu: UNUTAMIYORUM   UNUTAMIYORUM Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 4:53 am

SENİ ÇOK SEVİYORUM
GÜZELLER GÜZELİ

kalbimde ondan başkasına yer yok.yapamıyorum,başkasını sevemiyorum.onu çok seviyorum.
beni anlamıyor,kendimi ona anlatamıyorum,onun için neler yapabileceğimi ifade edemiyorum.

hani vardır ya ilk aşk.
çok uzun zaman önce seversin,çeşitli nedenlerle ayrılırsın sonra bir başkası olur.eski çıktığın nasıl biriydi?
diye bir soru sorulur.o an maziye dalarsın.unutmaya çalıştığın insan yine hafızanda belirir.değer vermiyorum artık diyipde kendini avuttuğun,kendini kandırdığın kişi aslında senin için hala daha çok değerlidir.
ALLAHIM
ne olurdu ki şimdi konuştuğum kişi o olsaydı

2. olur 3. olur 4.olur ... ama sonuç nafile
o kişiyi unutamazsın
çıktığın her kişiye karşında sanki o varmış gibi düşünerek iltifat edersin.aslında ona söylemek isteyipde söyleyemediklerini söylersin.gece yatarken onu düşünerek hayaller kurarsın.2-3 günde bir rüyanda görürsün;gezerken,dolaşırken,evlenirken...
neden bana bu aşkı çok görüyorsun nurcan?seni seviyorum yemin ederim çok seviyorum çiçeğim.
hergece vodafone hattımı takıp kimaramışlara bakıyorum.umut içindeyim senden bir çağrı yada mesaj gelir diye.neden aramıyorsun beni?
suçluyum seni arayamıyorum.sana kızgında değilim.ara beni çağrı at mesaj at yeterki işaret ver.sana dönmek için ufak bir işaret bekliyorum ne olursun çiçeğim.
her istediğini yaparım,her istediğini alırım,senin için herşeyi yaparım...
ne yapsaydım? askere gitmeden,okulu bitirmeden ne yapabilirdim?sana ne verebilirdim?
bak bitti şimdi.öğretmen oldum ama sen yoksun.senin içindi güzeller güzeli.
seni seviyorum güzeller güzeli seni çok seviyorum ne olursun inan bana

UNUTAMIYORUM
1 sayfadaki 1 sayfası