www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hoscakal sevgilim

YazarMesaj
busee
Misafir

hoscakal sevgilim Empty
MesajKonu: hoscakal sevgilim   hoscakal sevgilim Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 4:57 am

ne ben onu aldattım ne o beni. nede aramızda cinsel bir yakınlasma oldu sizlern anlattıgınız gbi. ben sadece sevdim. sokak aralrında opustuk biz. geceyle dans ettk el ele yururken sokaklarda. nefesini icime cekebildgm su bir kac ayda canımdan bir parca yaptım onu. ve simdi benden cok uzaka olacagı bir gelecege bırakıyorum kendi ellerimle. operek ugurladım iki gun once. kokusunu son kez icime cekerk. on iki saatlik uzaklıga bıraktım birtanemi. aklımda yasadıgımız her guzel an ve dudaklarımda iki hecelik adı. ilk defa sevmedim belki ama ilk defa bu kadar sevkatliydim. kızamadım gidiyorum deyişine. hersey aktı zaten gozlermden kelimelere gerek kalmadı bile. bense sadece el sallayabildim ardından. hic soylemeyecektim dedi sana bu sehrden gidecegimi hic soylemeyecektim... uzuldugunu gormeye dayanamam. dedi. uzulmedim dedm. biliyorum ki sevdin beni. helal ettim hakkımı yok işte simdi. yapayalnızım. biraz da urpermekte. ama yinede seviyorum senin bana bıraktıgın yalnızlıgı. keske emanet olsaydı. oysa biliyorum bir daha donmeyeceksin bu sehire. ayrı gecrdigimiz hc bir saniye gelmeyecek geri. yasanan hersey guzel sevgilim de yasanamayanlara aglıyorum ben... basarılar hayatın boyunca seni seviyorum...

hoscakal sevgilim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-