www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşkım nasıl nefrete dönüştü???

YazarMesaj
TH£_ÖzCaN
SÜPERADMİN
SÜPERADMİN

Aşkım nasıl nefrete dönüştü??? Empty
MesajKonu: Aşkım nasıl nefrete dönüştü???   Aşkım nasıl nefrete dönüştü??? Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 5:08 am

konu aŞk ama benim askim artik nefrete donustu arkadaslar, cok ama cok kotu bir haldeyim.
kisaca anlatacagim size..

3 senedir bir birlikteliyim var, cok guzel cok ciddi giden bir iliskiydi bu.. yazdan sonra erkek arkadasim nisanlanmak istiyordu artik.

Ben hayaller kurarken.. o bir anda sebepsiz yere bu iliskiye artik nokta koymak istedigini soyledi. sebebi ise artik bana karsi birsey hissetmiyormus. En kotusu de birkac gun once ben onun ailesiyle almanyada birlikte zaman gecirirken, o kendi evlerine yanlizliktan istifade edip o gecesi bir fahise sokuyor ve beni aldatiyor.
dusunebiliyormusunuz benim ilerde gelin gidecegim eve o bir o.... sokuyor.Tamam her erkek bir gece sirf ihtiyac icin yapiyor, tahmin ediyordum onunda yaptigini ama duymak cok kotu birsey ve en agrima giden'de kendi evlerine sokmasi..

Benim bu iliskide tek hatam , FAZLA iyi olmam , fazla dusunceli, yumusak , ve icten davranmam oldu. O pislikte bunu cok kotu bir sekilde kullandi. Aklima geliyorda sozleri beni deli gibi sevdigi askini haykirisi samimiyeti, deli olurdu bana. ... artik hiçkimseye guvenmiyorum.

bir saat bosver salla kurtulduguna sevin diyorum, bir saat da icim yaniyor kavruluyorum ve disa vurmamaya gayret ediyorum. Sasirdim..

burdan sevenlere haykiriyorum. ALDATMAYIN LUTFEN! OYNAMAYIN INSANLARIN DUYGULARIYLA, ADAM GIBI SEVIYOSANIZ SEVIN SONUNA KADAR, YOKSA DA CEKIP GIDIN. YA TAMAMEN SEVMELI YADA CEKIP GITMELI ! SEREFSIZCE SEVISMEMELI !

SariGelin / 21 / Almanya
https://karizmaforum.yetkin-forum.com

Aşkım nasıl nefrete dönüştü???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-