www.seslicilgin.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.seslicilgin.com

www.seslicilgin.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Evli bir insanla çıkmayın!

YazarMesaj
TH£_ÖzCaN
SÜPERADMİN
SÜPERADMİN

Evli bir insanla çıkmayın! Empty
MesajKonu: Evli bir insanla çıkmayın!   Evli bir insanla çıkmayın! Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 5:11 am

kırşehir de oturuyorum yaşım 18 ben küçükken 9 yaımda iken öz amcam tecavüz etti onun hala bunalımındayım liseye gidemem yarıda bıraktım şu anda çalışıyorum ve evli biri ile çıkıyorum benim arkadaşım 6 yıllık evlilik hayatı var iki tane de tosun gibi oğlu var ailesi ile tanıştırdı beni benm ailemde biliyor bu insan la çıktığımı ama ben ne zaman evine gitsem ne zaman eşine abla ne yapıyorsun desem içim cızz ediyor çok seviyorum çıktığım insanı bırakamıyorum eşi de çok iyi bir insan ne zaman dara düşşem ne zaman yıkılsam elmden hep memet tuttu

yeri geldiki beni ailem bile kabullenmedi arkadaşlar beni kınamayın ne olur çok seviyorum o da beni çok seviyor ama onun bir sorumluluğu var bir ailesi var sonuçta beni alacak değil ama bilmiyorum kafam çok dağınık onu çok seviyorum çok

burdan herkeSe sesleniyorum evli bir insanla çıkmayın çok zor geliyor insana bir de hiç kimseye güvenmeyin hiç kimseye ailenize bile sadece kendinize güvenin gerisi boş kendi ayaklarınızın üstünde durmayı öğrenin seni çok seviyorum memet kurban olurum sana senin için bu yalan dünyada ölürüm aşkım inan
https://karizmaforum.yetkin-forum.com

Evli bir insanla çıkmayın!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-